Reklamları Kapat!

V for Vendetta Tek Parça 1080p izle | 720p |

Dizi izle
3
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 8 ay önce eklendi

V for Vendetta Tek Parça 1080p izle |720p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

V for Vendetta 1080p izle, V for Vendetta Full HD 1080p izle
V for Vadetta izle filmi 2005 yapımı bir film olarak ülkemizde oldukça fazla bir kitle oluşturmuştu kendi adına. Film İngilterenin baskıcı yönetimi yüzünden masum insanlara yapılan eziyetler ve sivil insanları katleden bir yönetim yüzünden baskıcı bir toplum oluşturma amaçlanıyordu V olarak bildiğimiz Hugo Weaving tarafından canlandırılan karakter bu topluma yapılan eziyet ve baskıyı ortadan kaldırmak adına çalışan insanlığa yardım etmek için yaşayan biridir. Ülkede zor durumda kalan insanlara yardım etmek için kendisi tüm gayret ve çaba gösterirken de toplumu tetiklemeye çalışan V insanları baskıcı ve eziyetçi bir toplumda yaşatmamak için kendisi fedakârlık yaparak insanlığa yardım etmeyi amaçlamıştır.
Artık halk değişime hazırdır. Parlamentoyu havaya uçurmaya diktatörü öldürmek için tüm hazırlıklar tamamdır. Tüm halk V’nin yolladığı maskeleri takarak 4 Kasım gece yarısının ortalarında parlamento binasına doğru yürümeye başlarlar. Önlerinde askerlerden oluşan barikatı geçerek parlamento binasına doğru yürümeye devam ederler. Bu sırada V ise intikamını alabilmek için Diktatörü öldürmek için yanına gider. Diktatörü öldüren V ölümcül yaralar alarak Evey’in yanına gider ve o esnada birbirlerine âşık olduklarını itiraf ederler ve V Evey’in kollarında can verir. Patlayıcı dolu metronun içinde olan V nin cenazesi ve Evey e bir silah doğrultulur dedektif ile konuşan Evey in sözleri Dedektifi etkiler ve silahını indirir ve parlamento binasının havaya uçmasıyla V For Vandetta izle görevini bitirmiş olarak ölür.

IMDB Puanı: 8.2

Yapım: 2005

Yönetmen: James McTeigue

Oyuncular: Hugo Weaving, Natalie Portman, Rupert Graves

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, Fantastik Filmler izle, Film indir, Film izle, Genel, Gerilim Filmleri izle, HD Film izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.