Reklamları Kapat!

Truva Türkçe Dublaj izle | Yüksek Kalite |

Dizi izle
1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 8 ay önce eklendi

Truva Türkçe Dublaj izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Truva Türkçe Dublaj izle, Truva 1080p 720p izle
Truva kelimesi tarihte en çok kullanılan kelimelerden biridir. Öyle bir kelimedir ki nice savaşlara isim olmuş, nice savaş taktiklerine isim olmuş. Ancak Truva kelimesinin bu seferki son durağı, bir film ismi. Truva kelimesinin tarihteki durumunda filmde kullanılışı konusunda eğer meraklı iseniz Truva izle yazarak kolayca bu filmi izleyebilirsiniz.
Truva filmi kelimenin sürekli tarihte kullanılışı gibi yine tarihi anlatan bir filmde yer alıyor. 2004 yapımı olan Truva filmi en sevilen tarihi yahni epik filmler arasında yer alıyor. Brad Pitt ve Orlando Bloom gibi yetenekli oyuncuların bulunduğu Truva filmi milattan önceki Bronz Çağı ‘ nın sonlarını anlatıyor. Gelişmekte olan iki milletin birbiri ile savaşı ile başlıyor film. Paris; Isparta Kraliçesi Helen ‘ i kocasını terk etmesi ve onunla birlikte Truva ‘ ya gelmesi için ikna eder. Ancak Helen ‘ in kocası Meneleus karısı Helen ‘ in Truvalılar tarafından ele geçirildiğini düşünerek kardeşi Agamemnon ‘ dan yardım ister. Ancak Agamemnon ‘ un derdi bunu bir fırsat olarak görür ve güç elde etmek amacı ile kabul eder. Bunun üzerine elli bin Yunanlı taşıyan yaklaşık bin gemi ile Truva ‘ ya savaş açarlar. Yunan kahraman Aşil ile birlikte Yunanlılar asla yenilmeyen Truvalılar ‘ a savaş açarlar. Ancak savaş sırasında Hector ‘ u gördüklerinde durmak zorundadırlar.

IMDB Puanı: 7.2

Yapım: 2004 - ABD

Yönetmen: Wolfgang Petersen

Oyuncular: Brad Pitt,Eric Bana,Orlando Bloom

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Biyografi Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, Film izle, HD Film izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Tarih Filmleri izle, Türkçe Dublaj Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.