Reklamları Kapat!

Truman Show Türkçe Dublaj izle | Yüksek Kalite |

Dizi izle
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 8 ay önce eklendi

Truman Show Türkçe Dublaj izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Truman Show Türkçe Dublaj izle, Truman Show 1080p izle
Jim Carrey ‘ nin muhteşem oyunculuğuna hayran olanlar için Truman Show kesinlikle kaçırılmayacak bir film. Başrolünde Jim Carrey ‘ nin oynaması zaten bir çok kişi için Truman Show filmini izlemesi için yeterli olacaktır. Bu güzel ve başyapıtlar arasında gösterilen filmi izlemek için Truman Show izle diyerek aratmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu yöntemle bedava ve HD kalitesinde olarak Truman Show filmini sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Film dünyanın en güzel adasındaki ütopik bir yaşam ile başlıyor. Ada öylesine güzel ki izlerken imrenme hissine sebep oluyor. Çünkü adada insanlar yaşamlarına çok mutlu başlayıp, gün içinde hiçbir sorunla karşılaşmadan günü bitiriyorlar. Başkarakter olan Truman ‘ da aynı bu şekilde mutlu mesut bir hayat sürüyor. Ancak Truman için bu güzel adada ve güzel yaşantıda işler karışacaktır. Çünkü Truman bir gün caddede yürürken öldü sandığı babasının hayatta olduğu gerçeğini fark ediyor. Babasını görmüştür. Ama görüntü birden yok olmuştur. İlk başta babasını gördüğünden emin olan Truman birden yok olmasının mantıklı olmadığına karar verir. Ancak bazı şeyleri fark etmek için artık çok geç olmuştur. Çünkü Truman ‘ ın eski güzel ve rahat yaşantısı yoktur. Artık sürekli olarak gerçek ya da hayal arasında gidip gelmeye başlamıştır. Bir şeylerin yolunda gitmediğini fark eden Truman için artık tek önemli şey yaşadıklarının gerçek olup olmadığıdır.

IMDB Puanı: 8.0

Yapım: 1998 ABD

Yönetmen: Peter Weir

Oyuncular: Jim Carrey, Ed Harris, Laura Linney

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Dram Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi Filmler, HD Film izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Türkçe Dublaj Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.