Reklamları Kapat!

Spotligth Tek Parça izle | Yüksek Kalite |

Cialis
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Cialis
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Spotligth Tek Parça izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spotlight Türkçe Dublaj izle, Spotligth 1080p izle
Spotlight filmi çekilmiş türünün en iyi örnek filmleri arasında yer alıyor. 2016 yılında çekilmiş olan Spotlight filmi dram ve gerilim türünde filmleri sevenler tarafından kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Spotlight izle diyerek bu filmi kolayca izleyebilirsiniz. Üstelik internet üzerinden bedava ve HD kalitesi seçeneği ile bu güzel filmi bulabilirsiniz.
Spotlight filmi gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiştir. Kilisede ortaya çıkan taciz olaylarından sonra kilise kendini aklamak ister. Ancak kilise her ne kadar kendini aklamak istese de gazeteciler kilisede meydana gelmiş olan taciz olaylarının peşini bırakmamaktadır. Gazetenin kilisedeki taciz hagberi ile ilgilenen kısmı Kilise ile ilgili ne varsa ortaya döker ve araştırmaya başlarlar. Yaklaşık bir sene kadar süren araştırmalar sonucunda kilisenin ört bas ettiği on yıllarca gizlenen bir çok yolsuzluk gün yüzüne çıkar. Yeni atanan genel yayın yönetmeni direk kiliseye gelerek yaklaşık otuz yıl boyunca düzinelerce çocuğun rahipler tarafından cinsel istismara uğradığını ortaya çıkarır. Bu gerçeği ortaya çıkarması ile beraber bu davanın takibinde görevini alır. Ancak bir çok insanın ibadet ettiği bu kilise de artık dine ve din adamlarına güven kalmamıştır. Bu sebeple genel yayın yönetmeni ve ekibi bu durumu aydınlatmalıdırlar. Bu çocuk tacizleri ve dinin cinsel istismar için kullanılması konusunda genel yayın yönetmeni ve ekibi oldukça geniş bir araştırma başlatırlar.

IMDB Puanı: 8.1

Yapım: 2015 ABD

Yönetmen: Tom McCarthy

Oyuncular: Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Dram Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, Gerilim Filmleri izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Türkçe Dublaj Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.