Reklamları Kapat!

Muhteşem Münazaracılar 720p 1080p izle Tek Parça | Yüksek Kalite |

Dizi izle
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 10 ay önce eklendi

Muhteşem Münazaracılar 720p 1080p izle Tek Parça |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eğer sizde münazaralara meraklı iseniz kesinlikle izlemeniz gereken film Muhteşem Münazaracılar olacaktır. Muhteşem Münazaracılar filmi zamanında yapılan siyahi ayrımları anlatan aynı zamanda da kelimelerin ve dilin gücünü anlatan biyografi-dram filmidir. Muhteşem Münazaracılar izle yazarak arama motorunda arattıktan sonra sizler de muhteşem oyuncu kadrosuyla beraber bu filmi izleyebilirsiniz.
Muhteşem Münazaracılar filmi zamanında yapılan siyahı ayrımı yani ırkçılık kavramını ele alan bir film. 2007 yapımı olan dram ve biyografi filmi olan Muhteşem Münazaracılar yayınlandığı yıl en çok izlenen ve izlenmesi gereken en iyi filmler arasında yer alıyor. Film ise Willey College ‘ de profesörlük yapan Melvin B. Tolson ‘ un gerçek hayat hikayesini anlatıyor. Melvin ‘ in profesörlük yaptığı okul Teksas ‘ ta daha çok siyahi öğrencilerin bulunduğu bir okul. Profesör Tolson eğitim verdiği okulda öğrencilere eşit şekilde davranılmadığı ve eşit eğitim verilmediğini fark ediyor. Bunun üzerine ise öğrencilerin tartışma yetilerini ve eşitliği geliştirmek amacı ile bir tartışma grubu kuruyor. İlk zamanlarda ifade yetileri olmayan öğrencilerin bu tartışma grubu ile ifade yeteneklerinin ve dili düzgün kullanma yetilerinin geliştiğini fark ediyor. Kelimelerin gücünü fark eden çocuklar ile bir yarışmaya giriliyor ve rakip takım ise Harvard ‘ ın öğrencileri oluyor. Rakip takım için oldukça güçlü olan münazara takımı Ghandi felsefesi ile ırkçılıkta şiddet içermeden nasıl çözüm bulunacağı konusu işleniyor.

IMDB Puanı: 7.6

Yapım: 2007 - ABD

Yönetmen: Denzel Washington

Oyuncular: Denzel Washington , Forest Whitaker , John Heard , Kimberly Elise , Jurnee Smollett-Bell

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Biyografi Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, En Küfürlü Filmler izle, Film indir, Film izle, HD Film izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Slide, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.