Reklamları Kapat!

Kung Fu Panda 3 Tek Parça izle | Yüksek Kalite |

Cialis
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Cialis
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Kung Fu Panda 3 Tek Parça izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kung Fu Panda 3 Tek Parça izle , Kung Fu Panda 3 Türkçe Dublaj izle
Çocukların en sevdikleri filmler arasında yer alan Kung Fu Panda ikincisinden sonra gelen üçüncü filmi ile yine oldukça fazla izlendi. Başlarda yeteneksiz görünen bir pandayı konu alan Kung Fu panda filmi çocuklara aslında azmin ve sıkı çalışmanın her şeyi yaptırabileceğini anlatıyor. İlk başlarda hiçbir şey yapamayan beceriksiz panda sıkı çalışma ile çok iyi şekilde artık Kung Fu yapabilmektedir. Çocukların da yetişkinlerin de çok sevdiği bu filmi izlemek için Kung Fu Panda 3 izle demek yeterli olacaktır.
Daha önceki filmlerde zaten karakterler yerli yerindedir. Ancak Kung Fu Panda serisinin üçüncü filminde Po ‘ nun babası bir süreliğine ortadan kaybolur. Bunun üzerine ise birden bire ortaya çıkar ve Po ‘ nun hayatına tekrar girer. Artık tekrar birlikte olan ikili Kung Fu bilen diğer pandalarla tanışmak için yola çıkarlar. Ancak bu çok masum bir yolculuk değildir. Çünkü yol boyunca yaşayacakları bir çok macera onları beklemektedir. Diğer pandalarla tanışmak için panda cennetine doğru ilerlerler. Ancak doğa üstü güçlere sahip olan kötü karakter Kai bütün Kung fu efendilerini yok etmek için Çin ülkesini istila eder. Po ise baş kahraman olarak en zoru hatta imkansız olanı yapmak zorundadır. Kung fu Panda çetesini oluşturmak zorundadır. Ancak diğer pandalar da en az onun ilk hali kadar beceriksizlerdir.

IMDB Puanı: 7.3

Yapım: (2016)ABD, Çin

Yönetmen: Jennifer Yuh Nelson, Alessandro Carloni

Kategori: 720p Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, HD Film izle, IMDb 7.0+, Macera Filmleri izle, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.