Reklamları Kapat!

Ay Lav Yu Bipsiz Tek Parça HD izle | Yüksek Kalite |

Dizi izle
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 9 ay önce eklendi

Ay Lav Yu Bipsiz Tek Parça HD izle |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Sermiyan Midyat’ı sanıyorum ki komedi filmlerinden tanıyorsunuz. Özellikle politik mesajı komedi filmlerinde adını duyduğumuz Sermiyan Midyat 2010 yılının Türkiye’sinde yine dönemin siyasilerine politik mesajlar veren Ay Lav Yu filmi ile karşımıza çıkmıştı. 105 dakika uzunluğundaki bu filmde kürtçe de yok anlamına gelen tinne köyünün muhtarı Yusuf Ağa resmi olarak hiçbir varlığı ve kaydı bulunmayan bu köyü tanıtmak için Ankara’ya devlet büyüklerine sürekli olarak mektuplar yazmaktadır hatta oğlu İbrahim’i de sırf bu amaç uğurun da okuyup büyüsün diye bir fakülte avlusuna bırakmıştır ve bir papaz da İbrahim’i nüfusuna geçirip ona sahip çıkmış ve kol kanat germiştir. Bizim İbrahim 30 yaşına geldiğinde Amerikalı aşkı Jessica ile birlikte bir gün köye döner. Ancak Tinne köyü Kürt genci İbrahim ve Amerikalı güzel Jessica’nın vatanı olabilecek midir? Elin Amerikalı kızı bu Kürt köyünde nasıl zaman geçirebilecek veya uyum sağlayabilecek mi? İşte tüm bu soruların cevabını Ay Lav Yu filmini izleyerek öğreneceksiniz. Film oldukça küfürlü olduğu içinİzlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecek ve gerçekten de Sermiyan Midyatın oyunculuğunun üstdüzeyde olduğu bu filmi yerli komedi filmi izlemek isteyenlere kesinlikle önermekteyiz.
Filmde özellikle küçük Çocuğun bulunduğu sahneler sizi oldukça güldürecek ve Tinne köy halkının ne kadar da dedikoducu ve yalancı olduğunu da izlerken görecek bol bol güleceksiniz. Ay Lav Yu Filmini Bipsiz Sansürsüz Full HD 720p kalitede izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı: 5.7

Yapım: 2010 - Türkiye

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Sermiyan Midyat , Nihal Yalçın , Cengiz Bozkurt , Fadik Sevin Atasoy , Steve Guttenberg

Kategori: 1080p Film izle, 720p Film izle, Bipsiz Film izle, Bipsiz Türk Komedi Filmleri, Bipsiz Yerli Film izle, Komedi Filmleri izle, Küfürlü Filmler izle, Küfürlü Türk Komedi Filmleri, Sansürsüz Film izle, Slide, Türk Komedi Filmleri izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.