Reklamları Kapat!

Arrival – Geliş 1080p izle 2016 | Yüksek Kalite |

Dizi izle
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Dizi izle
Film Bilgileri 10 ay önce eklendi

Arrival – Geliş 1080p izle 2016 |Yüksek Kalite|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Geliş filmi genel olarak Geliş Arrival olarak anılıyor. Yani Geliş filmi yerine Geliş Arrival izle yazarak doğru olan filmi kolaylıkla bulabilirsiniz. Geliş yani Geliş Arrival filmi oldukça yakın tarihlerden olan 2016 yılındaki yayınlanmış en iyi filmler arasında gösteriliyor. Özellikle işledikleri konu ve oyuncuların konuyu en güzel şekilde işleyişleri Geliş Arrival filmini en iyi filmler arasına sokuyor. Son zamanlarda izlenmesi gereken filmler arasında gösterilen Geliş filmi son zamanların en iyi bilimkurgu filmleri arasında yer alıyor.
Geliş Arrical filmi ordu dilbilimcisi Dr. Luis Banks ‘ ın yaşam hikayesi ile başlıyor. Bilimkurgu olan Geliş yani Arrival filmi birden çok uzay gemisinin dünyaya inmesi ile başlıyor. Birden çok uzay gemisi dünyaya inince dünya sarsılıyor. Bunun üzerine uzay gemilerinden inen uzaylılar ile karşılaşılıyor. Dillerini bilmedikleri için uzaylılar ile ortak bir dil aranıyor. İşte o sırada Dr. Luis Banks devreye giriyor. Ordu dilbilimcisi olan Dr. Luis uzaylılarla iletişim kurabilmek için araştırmalara başlıyor. Yanına ise bir yardımcı alır ve artık Dr. Luis ve yardımcısı gelen uzaylıların düşman ya da barışçıl olmasına karar vermek için uzaylılarla ortak bir dil aramaya başlarlar. Ancak dil aramak ile yeterince zorlanan Dr. Luis ve yardımcısı aynı zamanda kendi ülkelerin ordusu ile de zorlu bir münakaşaya gireceklerdir. Çünkü ülke uzaylılara karşı saldırı yanlısıdır.

IMDB Puanı: 8.0

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Amy Adams , Jeremy Renner , Forest Whitaker , Michael Stuhlbarg , Tzi Ma

Kategori: 1080p Film izle, 2016 Filmleri izle, 720p Film izle, Beyin Yakan Filmler izle, Bilim Kurgu Filmleri izle, Editör Önerisi Filmler, En İyi 100 Film izle, En İyi Filmler, Film indir, Film izle, Gerilim Filmleri izle, Gizem Filmleri izle, HD Film izle, IMDb 7.0+, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Slide, Sonuyla Şaşırtan Filmler izle, Ters Köşe Yapan Filmler izle, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 93 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.